איכות ששווה את העלות

תֵרְמָלַייף (ESP) – ציפוי בידוד תרמי פותח בשנת 2004 לאחר 6 שנות עבודה. במסגרת הפיתוח צופו בתים רבים בעולם ולאחר מכן המוצר עבר בדיקה מקיפה על ידי מעבדות ומכוני מחקר בגרמניה- כל הפרטים בכתבה הבאה.

מהם יתרונות בידוד תרמי?

התכונה העיקרית של בידוד תרמי היא מניעה של חום בין גופים בעלי טמפרטורה שונה, דבר אשר מאפשר ניהול אקלים בתוך מבנה, כך שהטמפרטורה בפנים לא תושפע בצורה משמעותית מהטמפרטורה בחוץ. באמצעות ציפוי בידוד תרמי ניתן ליהנות משהייה במקומות בלי להרגיש תחושת אי נוחות עשויה להיגרם כתוצאה מחום או קור. אין ספק כי כאשר נעים לנו במבנה, אנו חשים טוב יותר בסביבה ומתנהגים בצורה רגילה- איכות החיים שלנו מושפעת מהסביבה ולכן חשוב ביותר לשים לב שהמבנה מבודד. נושא הבידוד נחשב מורכב ולכן חשוב ביותר לדאוג לאבחון מדויק של הבעיה על מנת להחליט מהו הפתרון הטוב ביותר. על מומחים בתחום הבידוד לנהוג בשקיפות כלפי קהל הלקוחות וליידע אותם על הבעיה תוך הסבר מקיף.
מהם יתרונות בידוד תרמי?

עמידה בתו תקן בינלאומי

תֵרְמָלַייף (ESP) – ציפוי בידוד תרמי פותח משנת 2004 במשך 6 שנות עבודה ולאחר מכן צופו עשרות בתים, מפעלים ומבנים שונים, המוצר עבר סדרה מקיפה של בדיקות מקיפות במכוני מחקר בגרמניה אשר נמשכו מספר שנים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

תרמלייף מחיר, כיצד נקבע המחיר עבור הפרויקט אצלך?

פונים אלינו רבות בשאלה
מה עלות יישום הציפוי, תרמלייף מחיר?
נציין כי בידוד תרמלייף נמכר במחיר אחיד אך הצרכים במבנה או בפרויקט שונים ממקום למקום ולכן המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים השונים.
המשתנים המשפיעים: תנאי שטח, סוג החומר עליו מצפים את הבידוד, לרוב הדרש חומר מחבר או חומרים נלווים לפני יישום הציפויי. מכאן, חשוב ביותר לקבל ייעוץ מטעם מומחים שלנו בתחום הבידוד על מנת לבחון את הכמות הנדרשת ולהעריך איזה כמות מתאימה. ולהשיג את התועלת הנכונה לכם בשימוש בתרמלייף.

החזר קרינה, הפחתת רעש, ויסות לחות- לחיות בבית בתנאים נוחים

בית ובו יש סביבה נקייה ונעימה ללא רעשים רבים, החזר קרינה ויסות לחות זה בית אשר רבים היו מעוניינים לחיות בו. המוצר המהפכני תרמלייף כולל את כל התכונות.

בבסיס בידוד תרמי ניתן להבחין במספר תהליכים פיזיקליים כגון תהליך הסעה, קרינה והולכה- תרמלייף נחשב למוצר מתקדם ביותר אשר מעניק מענה מעבר לבידוד. מדובר על מוצר המנצל בצורה הטובה ביותר את ההליכים הללו ומעניק מענה רחב המשלב את התכונות הייחודיות

מאז ועד היום ניתן לראות כי מדובר במוצר ברמה גבוהה במיוחד המשלב תכונות ייחודיות אשר נפרט כעת:

החזר קרינה

ויסות לחות

הפחתת רעש

שילוב התכונות הללו מוביל ליצירת בית ובו ניתן ליהנות מאיכות חיים ברמה גבוהה כתוצאה מהתכונות הללו.

מדובר על מוצר ידידותי לסביבה

בידוד תרמי תרמלייף מיושם בדומה לצבע אקרילי, אך הוא אינו צבע! ניתן ליישם בקירות פנים של הבית, קירות חוץ של המבנה, או על גבי הגג. ניתן גם להינות מהתכונות הללו בחדרים מסוימים בלבד. בניגוד לצבע אקרילי תרמלייף בלעדי בשמירה על בידוד תרמי וקירות יבשים מעובש, מה שאינו מותיר מקום לפטריות, טחב ועובש לצמוח במקום וכתוצאה מכך מדובר על מוצר ידידותי לסביבה.

סוף סוף, אפשר לנשום

אסטמה נחשבת לאחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המודרני. שינויי מזג האוויר,אבק ואלרגניים עשויים להגביר את האפשרות להתקף אסתמה. שילוב התכונות הייחודיות של תרמלייף מאפשר להביא לשיפור איכות החיים ברמה הגבוהה ביותר.

שילוב התכונות הייחודי מונע את ההתפתחות של אסתמה- הקירות המצופים באמצעות הציפוי הייחודי דוחה כל לכלוך ואבק, מה שמאפשר לאנשים לנשום לרווחה ולא לחשוש מפני התקף אסתמה. אמנם חולי אסתמה ימשיכו להסתובב עם המשאף, אבל באמצעות הציפוי הייחודי הם בהחלט ישדרגו את איכות החיים שלהם בצורה הטובה ביותר.

עמידות לאורך שנים רבות

בבואכם לבחור בחומר זה, אין ספק כי מדובר בבחירה נכונה של העמידות. בחירה בתרמלייף מאפשרת לכם ליהנות מעמידות לאורך זמן רב ולא לדאוג לגבי איכות החומר, זאת בשל העובדה כי מדובר בחומר איכותי ביותר.

בידוד תרמי מסוג זה אינו דוהה לאורך זמן רב וניתן להבחין בציפוי ברמה גבוהה במיוחד. אין ספק כי מדובר על השקעה משתלמת ביותר לבית. יתרונות הבידוד באמצעות המוצר משפיעה על תחומים רבים בחיינו ולא בכדי רבים מגלים את יתרונות המוצר אשר גורם לרבים לקחת אחריות ולהבין כי יש פתרונות אחרים ומתקדמים יותר לבית מלבד פגיעה בסביבה ובבני אדם אחרים כמו תרמלייף המאפשר שלל יתרונות במוצר אחד.

נגישות