צביעת חדר מדרגות

ישנם בנייני מגורים, אשר לא נעים לראות בהם את ההזנחה כמו חדרי מדרגות מלוכלכים כאשר הצבע בקירות התקלף.

ישנם וועדי בתים בבנייני המגורים ברחבי הארץ, אשר אינם שמים לב לחלק חשוב זה של הבניין, אשר למעשה מהווה את כרטיס הכניסה לבניין המגורים.

אחד הדברים הבולטים בצביעת קירות פנים של חדרי מדרגות, הינו טביעת אצבעות של ילדים ומבוגרים, לכלוך וסימנים לא אסתטיים נוספים.

יש להקפיד על צביעת חדר מדרגות, לפחות אחת לשנתיים על מנת שהבניין ייראה מטופח ואף ערכו יעלה.

כאשר מדובר על בנייני מגורים שאין בהם מעליות, הלכלוך בחדר המדרגות נראה באופן בולט יותר.

ההמלצה היא להתארגן נכון יחד עם וועד הבית ולמצוא חברה מקצועית, אשר מתמחה בתחום של צביעת חדר מדרגות, כך שהמבואה לבניין המגורים תהיה נעימה יותר.

מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות במחיר חסר תקדים?
מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות
במחיר חסר תקדים?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!

בחירת גוון נעים לפני צביעת חדר מדרגות בבניין משותף

יש למצוא את הגון המתאים, עבור צביעת חדר  מדרגות בבניין המשותף, מה שישנה את האווירה והתחושה בו, מן הקצה אל הקצה.

גוון בהיר, יקנה תחושה של מרחב וניקיון.

בנוסף, יש לשמור על ניקיון חדר המדרגות לאורך זמן ולתת הוראות לדיירי הבניין, על מנת שישמרו על חזות נקייה של קירות חדר המדרגות.

בבנייני מגורים שיש בהם משפחות צעירות עם ילדים קטנים, מומלץ לבצע צביעת חדר מדרגות, בתדירות גבוהה יותר, משום שילדים קטנים נוטים ללכלך מהר את הקירות בידיהם, מה שיגרום שוב למראה לא נעים בבניין.

שלבים חשובים של הכנה לפני צביעת חדר מדרגות

כאשר קיימת רטיבות בקירות של חדר המדרגות, צביעה לא תועיל במקרה זה.

יש לפתור את הבעיה באמצעות מריחת חומרי איטום מתאימים ורק אז, ניתן יהיה לבצע את צביעת חדר מדרגות, כך שהצבע יהיה אחיד, יחזיק מעמד ולא יתקלף לאחר תקופה קצרה.

חדר המדרגות הינו מקום רגיש וצובר לכלול, היות ודיירים רבים משתמשים בחדר המדרגות כאשר הם עולים ויורדים בו כמה פעמים ביום.

זו הסיבה כי וועד הבית של הבניין, צריך לתת תשומת לב מיוחדת לחלל זה שיש בו שימוש רב ולרענן אותו באמצעות צביעה מקצועית ע"י צבעי מקצועי, מה שישמור על בניין מגורים משותף מטופח ונעים. 

הזמינו רק בעלי מקצוע לצביעת חדר המדרגות בבניין המגורים שבו אתם מתגוררים

יתכן ותעלה הצעה לצבוע את חדר המדרגות באופן עצמאי, באמצעות כמה דיירים שיהיו מעוניינים לתרום מעצמם לבניין המשותף ויהיו סבורים כי יתרמו גם בחיסכון בהוצאות.

חשיבה זו הינה מוטעית, היות וחדרי המדרגות בבניינים משותפים מהווים חלל גדול ולא ניתן יהיה לצבוא אותו באופן מקצועי כמו שחברת צביעה מיומנת שנים בתחום תבצע עבודה זו על הצד הטוב ביותר משום שחברה כזו מיומנת להרבה יותר סוגי צביעה כמו צביעת משרדים, צביעת חדרי שינהצביעת חדרי ילדים, צביעת אמבטיה, צביעת מטבח ועוד מגוון רחב של עבודות שפכטל וצבע.

מעוניינים לחסוך בעלויות? אין צורך להתפשר על איכות צביעה מקצועית!
צוות המומחים של הום פיינט לשירותכם בכל זמן, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, כך שלא תצטרכו לעשות את העבודה בעצמכם!
אולי יעניין אותך גם:
תאורה
מידע חופשי
הצבע שיוצר את ההבדל

אחת מההחלטות הכי חשובות בתחום העיצוב היא הבחירה בצבע בו תצבעו את הקירות. יש היום כל כך הרבה אפשרויות עד שההחלטה הופכת להיות מורכבת ומבלבלת.

קרא עוד »
בנייה רוויה
מידע חופשי
איך בנייה רוויה קשורה לגיאוטכניקה?

בנייה רוויה היא תהליך בניית מבנים ותשתיות עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתאימות לסביבה. התהליך מתבצע על פי תכניות ובהתאם למגבלות המקום, צרכי המשתמשים והתקציב המוקצה.

קרא עוד »
תמונה ראשית עמוד צביעת משרדים
סוגי שירות
צביעת משרדים

משרד מהווה סביבת עבודה ולא פעם, משמש גם לצורך קבלת קהל. לכן, כל משרד חייב להיות תואם בעיצובו ובמראהו לרשמיות, ליוקרה ולאיכות שבעל המשרד מעוניין

קרא עוד »
כמה עולה צביעת דירה 3 חדרים?
מידע חופשי
כמה עולה צביעת דירה 3 חדרים?

כמה עולה צביעת דירה 3 חדרים? יש לכם דירת שלושה חדרים שאתם גרים בה ואתם מעוניינים לצבוע אותה, כמה יעלה לכם הפרויקט הזה? האם מדובר

קרא עוד »
תאורה
מידע חופשי
הצבע שיוצר את ההבדל

אחת מההחלטות הכי חשובות בתחום העיצוב היא הבחירה בצבע בו תצבעו את הקירות. יש היום כל כך הרבה אפשרויות עד שההחלטה הופכת להיות מורכבת ומבלבלת.

קרא עוד »
תמונה ראשית עמוד צביעת חדרי ילדים
סוגי שירות
צביעת חדרי ילדים

ישנם הורים רבים, אשר מתפתים לצבוע את קירות חדרי ילדיהם בתכלת או בגוונים וורודים כאשר הם אף מעוניינים להוסיף מדבקות. אין זה מומלץ לבצע את

קרא עוד »
נגישות