צביעת חדר מדרגות

ישנם בנייני מגורים, אשר לא נעים לראות בהם את ההזנחה כמו חדרי מדרגות מלוכלכים כאשר הצבע בקירות התקלף.

ישנם וועדי בתים בבנייני המגורים ברחבי הארץ, אשר אינם שמים לב לחלק חשוב זה של הבניין, אשר למעשה מהווה את כרטיס הכניסה לבניין המגורים.

אחד הדברים הבולטים בצביעת קירות פנים של חדרי מדרגות, הינו טביעת אצבעות של ילדים ומבוגרים, לכלוך וסימנים לא אסתטיים נוספים.

יש להקפיד על צביעת חדר מדרגות, לפחות אחת לשנתיים על מנת שהבניין ייראה מטופח ואף ערכו יעלה.

כאשר מדובר על בנייני מגורים שאין בהם מעליות, הלכלוך בחדר המדרגות נראה באופן בולט יותר.

ההמלצה היא להתארגן נכון יחד עם וועד הבית ולמצוא חברה מקצועית, אשר מתמחה בתחום של צביעת חדר מדרגות, כך שהמבואה לבניין המגורים תהיה נעימה יותר.

מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות במחיר חסר תקדים?
מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות
במחיר חסר תקדים?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!

בחירת גוון נעים לפני צביעת חדר מדרגות בבניין משותף

יש למצוא את הגון המתאים, עבור צביעת חדר  מדרגות בבניין המשותף, מה שישנה את האווירה והתחושה בו, מן הקצה אל הקצה.

גוון בהיר, יקנה תחושה של מרחב וניקיון.

בנוסף, יש לשמור על ניקיון חדר המדרגות לאורך זמן ולתת הוראות לדיירי הבניין, על מנת שישמרו על חזות נקייה של קירות חדר המדרגות.

בבנייני מגורים שיש בהם משפחות צעירות עם ילדים קטנים, מומלץ לבצע צביעת חדר מדרגות, בתדירות גבוהה יותר, משום שילדים קטנים נוטים ללכלך מהר את הקירות בידיהם, מה שיגרום שוב למראה לא נעים בבניין.

שלבים חשובים של הכנה לפני צביעת חדר מדרגות

כאשר קיימת רטיבות בקירות של חדר המדרגות, צביעה לא תועיל במקרה זה.

יש לפתור את הבעיה באמצעות מריחת חומרי איטום מתאימים ורק אז, ניתן יהיה לבצע את צביעת חדר מדרגות, כך שהצבע יהיה אחיד, יחזיק מעמד ולא יתקלף לאחר תקופה קצרה.

חדר המדרגות הינו מקום רגיש וצובר לכלול, היות ודיירים רבים משתמשים בחדר המדרגות כאשר הם עולים ויורדים בו כמה פעמים ביום.

זו הסיבה כי וועד הבית של הבניין, צריך לתת תשומת לב מיוחדת לחלל זה שיש בו שימוש רב ולרענן אותו באמצעות צביעה מקצועית ע"י צבעי מקצועי, מה שישמור על בניין מגורים משותף מטופח ונעים. 

הזמינו רק בעלי מקצוע לצביעת חדר המדרגות בבניין המגורים שבו אתם מתגוררים

יתכן ותעלה הצעה לצבוע את חדר המדרגות באופן עצמאי, באמצעות כמה דיירים שיהיו מעוניינים לתרום מעצמם לבניין המשותף ויהיו סבורים כי יתרמו גם בחיסכון בהוצאות.

חשיבה זו הינה מוטעית, היות וחדרי המדרגות בבניינים משותפים מהווים חלל גדול ולא ניתן יהיה לצבוא אותו באופן מקצועי כמו שחברת צביעה מיומנת שנים בתחום תבצע עבודה זו על הצד הטוב ביותר משום שחברה כזו מיומנת להרבה יותר סוגי צביעה כמו צביעת משרדים, צביעת חדרי שינהצביעת חדרי ילדים, צביעת אמבטיה, צביעת מטבח ועוד מגוון רחב של עבודות שפכטל וצבע.

מעוניינים לחסוך בעלויות? אין צורך להתפשר על איכות צביעה מקצועית!
צוות המומחים של הום פיינט לשירותכם בכל זמן, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, כך שלא תצטרכו לעשות את העבודה בעצמכם!
אולי יעניין אותך גם:
מהם יתרונות בידוד תרמי?
מידע חופשי
איכות ששווה את העלות

איכות ששווה את העלות תֵרְמָלַייף (ESP) – ציפוי בידוד תרמי פותח בשנת 2004 לאחר 6 שנות עבודה. במסגרת הפיתוח צופו בתים רבים בעולם ולאחר מכן

קרא עוד »
תמונה ראשית עמוד צביעת חדרי ילדים
סוגי שירות
צביעת חדרי ילדים

ישנם הורים רבים, אשר מתפתים לצבוע את קירות חדרי ילדיהם בתכלת או בגוונים וורודים כאשר הם אף מעוניינים להוסיף מדבקות. אין זה מומלץ לבצע את

קרא עוד »
פיגומים - כל הפרטים החשובים
מידע חופשי
פיגומים – כל הפרטים החשובים

היום ניתן לבצע העברה של פיגומים לאזורים שונים תוך שימוש בציוד מתקדם- כל הפרטים בכתבה לפניכם. היום ניתן להעביר פיגומים באמצעות ציוד מתקדם בשנים האחרונות

קרא עוד »
כמה עולה לצבוע דירה
מידע חופשי
כמה עולה לצבוע דירה?

אם שאלתם את עצמכם כמה עולה לצבוע דירה או בית פרטי, כנראה עדיין לא בדקתם מחירון צביעת דירה. אם כך, ריכזנו עבורכם כאן את כל

קרא עוד »
תמונה ראשית עמוד צביעת תקרה
סוגי שירות
צביעת תקרה

אחד מהחללים החשובים שיש לצבוע, הוא צביעת תקרה. יש לחשב מראש את כמות הצבע שיש לרכוש עבור פעולה זו ולהתאים את הסוג של הצבע, על

קרא עוד »
בנייה רוויה
מידע חופשי
איך בנייה רוויה קשורה לגיאוטכניקה?

בנייה רוויה היא תהליך בניית מבנים ותשתיות עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתאימות לסביבה. התהליך מתבצע על פי תכניות ובהתאם למגבלות המקום, צרכי המשתמשים והתקציב המוקצה.

קרא עוד »
נגישות