צביעת תקרה

אחד מהחללים החשובים שיש לצבוע, הוא צביעת תקרה.

יש לחשב מראש את כמות הצבע שיש לרכוש עבור פעולה זו ולהתאים את הסוג של הצבע, על פי הסוג הקודם של הצבע שבאמצעותו נצבעה התקרה שלכם קודם לכן.

חשוב לדעת כי צביעה של חלל כמו תקרה, מצריך כמות גדולה יותר של צבע מאשר של קירות הבית, היות והצבע יטפטף, בגלל שמדובר על גובה וזווית לא פשוטה של צביעה, מה שיגרום ללכלוך וטפטוף רב.

גופי תאורה משאירים סימנים נקודתיים כתוצאה מהחום, מה שגורם למראה לא אסטטי של התקרה ולכן, מומלץ כי ברגע שראיתם את הסימנים הללו, יש לקרוא לצבעי מקצועי, אשר יבצע עבורכם עבדוה מקצועית כמו צביעת תקרה.

מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות במחיר חסר תקדים?
מעוניינים בשירות מקצועי חסר פשרות
במחיר חסר תקדים?
השאירו פרטים ותנו לנו לדאוג לכם!

כיסוי החללים בבית והכנה לפני צביעת התקרה

כל בעל מקצוע, מכיר בעובדה שצביעה של החלל הגבוה בחללי הבית – התקרה, מצריך הכנה מראש, על מנת שהריהוט, גופי החשמל הממוקמים בתקרה לא יתלכלכו וייהרסו.

את גופי התאורה, יש לכסות בניילון או על מנת להיות זהירים ולקבל עבודה מקצועית יותר של צביעת תקרה, מומלץ להזמין חשמלאי אשר יפרק את גופי התאורה ויתקין אותם לאחר שהצבע בתקרה התייבש לחלוטין.

צביעת תקרה היא מאמץ פיזי לא פשוט

ולכן, זו הסיבה כי יש להזמין בעל מקצוע אשר מתמחה בתחום של צביעת תקרה.

מדובר על הרמת ידיים למעלה, מה שמצריך שרירי כתפיים חזקים ואף ידיים חזקות.

כדאי לשקול היטב, בטרם תחליטו על צביעה של תקרה בכוחות עצמכם.

אם התקרה שלכם צבועה בצבע אקרילי כדאי לצבוע אותה בסוג זה של צבע.

מומלץ להמתין בין צביעה של שכבה לשכבה, עד שהצבע יתייבש היות והצבע יהפוך לבהיר יותר, מיד עם התייבשותו.

לכן צביעת תקרה היא קשה יותר שלא כמו: צביעת חדר שינהצביעת משרדים, צביעת קירות פנים, צביעת אמבטיה, צביעת חדרי ילדים או כל סוגי עבודות שפכטל וצבע אחרות!

צביעת תקרה מושלמת עם חלל ריק מחפצים

אם אתם מעוניינים בצביעה מושלמת של אזור התקרה בדירה או בבית, יש לדאוג כי החללים יהיו ריקים מחפצים ולכסות את אזור המטבח עם ניילון מיוחד, אשר ניתן לרכוש בחנות לחומרי בניין.

אם החלטתם על צביעת תקרה בצבע אשר עשוי מחומר אקרילי, כאשר הצבע הקודם היה סיד למשל, יש לצבוע אותה בפריימר מיוחד, אשר נקרא בונדרול.

שכבת חומר זה, הינה שקופה והיא למעשה מהווה את החומר המקשר בין סיד לצבע אקרילי.

אם הקירות שלכם צבועים בצבע אקרילי, מומלץ לצבוע את התקרה בחומר אקרילי, היות  ויש להתאים את הגוון של הקירות לגוון התקרה, מה שיהיה קשה יותר, כאשר התקרה הייתה צבועה קודם לכן בסיד.

בנוסף להכל, תמצאו אצלנו מגוון שירותים רחב, בין היתר: צביעת חדר מדרגות, צביעת דירות, צביעת מטבח ועוד…

במקום להיכנס לקונפליקטים או בעיות כאלו ואחרות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ואחד הצוותים המקצועיים של HOME PAINT יגיעו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. מבטיחים להעניק מחיר אטרקטיבי במיוחד!
אולי יעניין אותך גם:
תמונה ראשית עמוד צביעת חדר שינה
סוגי שירות
צביעת חדר שינה

חדר השינה שלנו, הוא החלל שבו אנו מתחילים את יומנו ובו אנו אף מסיימים אותו. חדר השינה, משקף את האופי שלנו וכאן ניתן לבחור את

קרא עוד »
מידע חופשי
צבעי מקצועי

צבעי מקצועי מומלץ אם אתם צריכים צבעי מקצועי לכל סוגי של עבודה תוכלו להזמין דרך אתר home paint המומחים לכל סוגי עבודות מצביעת אמבטיה ,

קרא עוד »
פיגומים - כל הפרטים החשובים
מידע חופשי
פיגומים – כל הפרטים החשובים

היום ניתן לבצע העברה של פיגומים לאזורים שונים תוך שימוש בציוד מתקדם- כל הפרטים בכתבה לפניכם. היום ניתן להעביר פיגומים באמצעות ציוד מתקדם בשנים האחרונות

קרא עוד »
תמונה ראשית עמוד צביעת אמבטיה
סוגי שירות
צביעת אמבטיה

כולנו נצטרך באיזשהו שלב לשפץ את הבית או לבצע צביעת קירות פנים ואחד החללים שישופץ הראשון בסדר עדיפויות יהיה חדר האמבט. מי שסופג את הבלאי

קרא עוד »
מידע חופשי
צבעי מקצועי

צבעי מקצועי מומלץ אם אתם צריכים צבעי מקצועי לכל סוגי של עבודה תוכלו להזמין דרך אתר home paint המומחים לכל סוגי עבודות מצביעת אמבטיה ,

קרא עוד »
נגישות